İstanbul Anadolu Yakası’nda elektrik tedarik ve arıza işleriyle ilgilenen AYEDAŞ, planlı elektrik kesintisi yapılacak ilçe ve mahalleleri internet sitesi üzerinden duyurdu. AYEDAŞ’ın planlı elektrik kesintisi sayfasından, kesintinin başlama ve bitiş saatlerini, kesinti nedenini ve kesintiden etkilenecek yerleri öğrenebilirsiniz.

Dünya bu gizemli kareyi konuşuyor: 81 yıl önce çekilen fotoğrafın ardındaki sır kimse tarafından çözülemedi! Dünya bu gizemli kareyi konuşuyor: 81 yıl önce çekilen fotoğrafın ardındaki sır kimse tarafından çözülemedi!

AVRUPA YAKASI’NDA HANGİ İLÇELERDE ELEKTRİK KESİNTİSİ VAR?

İstanbul Avrupa Yakası’nda elektrik tedarik ve arıza işleriyle ilgilenen BEDAŞ, planlı elektrik kesintisi yapılacak ilçe ve mahalleleri internet sitesi, mobil web sitesi ve BEDAŞ 186 mobil uygulaması üzerinden duyurdu. BEDAŞ’ın planlı elektrik kesintisi sayfasından, kesintinin başlama ve bitiş saatlerini, kesinti nedenini ve kesintiden etkilenecek yerleri öğrenebilirsiniz. Ayrıca planlı elektrik kesintileri hakkında SMS bilgilendirilmesi almak için de BEDAŞ’a başvurabilirsiniz.

İşte elektrik kesintisi yaşayacak ilçe ve mahalleler:

1-31

2-37

33-44

44-45

55-52

66-30

77-20

88-10

Kaynak: (HABER MERKEZİ)