BÖYLE SİYASET OLMAZ

İttifak sistemine karşı olduklarını söyleyen Kürşad Zorlu, “Bir süre sonra apartman yönetimlerinde, kooperatiflerde, her yerde ittifak kurmak için çağrı oluşacak. Böyle bir siyaset olamaz. Buna artık bir dur demeliyiz. Biz başından beri bu sistemin getirdiği dayatmanın karşısında olduk. Bu tutarlılık içinde bu çağrıda bulunduk. Başta Sayın Recep Tayyip Erdoğan olmak üzere diğer siyasi partilerden ne cevap gelecek hep birlikte bekleyip göreceğiz” ifadelerini kullandı.

BİZ KENDİ ADAYLARIMIZI ÇIKARACAĞIZ

Kürşad Zorlu, “İstanbul ve Ankara Büyükşehir Belediye Başkanları Ekrem İmamoğlu ve Mansur Yavaş’ın karşısına aday mı çıkaracaksınız?” sorusuna ise şu yanıtı verdi:  “2019 seçimlerindeki göreli başarının ortaya çıkışında iyi partinin büyük bir çabası oldu. Bu iş birliği zaten bizim teklifimizdi. Biz o zaman sorumluluktan, milletimizin talebinden kaçmadık ve bugünkü görüntü ortaya çıktı. Ancak bugün bazı siyasi partiler İstanbul ve Ankara’da bazı hedefleri olduğu için bu konuyu köpürtüyorlar, gündeme getirilmesini, gündemde kalmasını istiyorlar. Ama biz çok net bir şey koyduk ortaya; biz kendi adaylarımızı çıkaracağız. Bunun hazırlıkları içerisindeyiz.” dedi.

A haber muhabiri ile Erdoğan arasında gülümseten diyalog: Naber kız ?... A haber muhabiri ile Erdoğan arasında gülümseten diyalog: Naber kız ?...

(HABER MERKEZİ)