İngiliz devi Liverpool'un Teknik Patronu Jürgen Klopp, Mohamed Salah ile ilgili gelen soru üzerine muhabire hayli tepkili bir yanıt verdi.

Arabistan'a gideceği hep yazıldı

Pek çok dünya starının bu sezon top koşturacağı Suudi Arabistan'a gideceği haberleri hep yazılıp çizilen, hatta Al-İttihad'ın 230 milyon euro gibi çılgın bedellere çıktığı iddiaları ortaya atılan Salah sonuça Liverpool'da kaldı.

Her iddia sonrası golcüsünü bırakmayacağın yineleyen Liverpool Mohamed Salah'ı kadrosunda tutka kararlığını sonuna kadar devam ettirdi.

Jürgen'in şalterlerini attırdılar

Tüm yaşanılandan sonra Avrupa kapanan transfer sezonu sonrası bir muhaberin bir kez daha Salah sorusuyla Jürgen Klopp'un karşısına çıkması pek te iyi bir sonuç vermedi

Alman hoca golcü oyuncunun transferiyle ilgili soru karşısında hayi öfkeli ve tepkili bir yanıt verdi.

Korkunç olay! Dini nikahlı eşini canice öldürdü Korkunç olay! Dini nikahlı eşini canice öldürdü

Şaka yapıyor olmalısın!

Kapanan transfer sezonu sonrası gözünü ara transfere diken muhabir, Mısırlı golcünün bu kez de ara dönemde Arabistan'a gidip gitmeyeceğini sorunca Klopp'un uluslararası medyada manşetlere süsleyen yanıtı geldi.

Sorulan soruya hayli sinirlenenen Jürgen Klopp, "Şaka yapıyorsun değil mi? Bu soruyu sormak için aralık ayına kadar bekleyemez misin?" şeklinde sert bir tepki gösterdi.

Kaynak: (HABER MERKEZİ)