A Milli Takım'ın parlayan yıldızı Kenan Yıldız, Türkiye'nin Almanya'yı 3-2 yendiği maçta sergilediği performansla sadece Türkiye'de değil, aynı zamanda İtalya'da da büyük ilgi uyandırıyor.

Tuttosport'un haberine göre, Kenan Yıldız, Galler-Türkiye maçında ilk 11'de sahaya çıkmasa bile ikinci yarıda kendine şans bulabilir.

Fenerbahçe aradığı stoperi Süper Lig'de buldu Fenerbahçe aradığı stoperi Süper Lig'de buldu

Fenerbahçe'nin geçtiğimiz yaz 10 milyon Euro'nun üzerinde bir teklifte bulunduğu fakat Juventus'un genç yıldızın gitmesine izin vermediği belirtildi.

Fenerbahçe'nin önceki teklifin reddedilmesiyle birlikte, Kenan'ın yıldızının parlamasıyla bu rakamın artık pazarlık için yeterli olmadığı ifade ediliyor.

Juventus'un Kenan Yıldız planı

Juventus'un Teknik Direktörü Massimiliano Allegri'nin genç yetenekle ilgili stratejisi büyük merak konusu. Allegri'ye göre Kenan Yıldız, sadece gelecekteki bir yatırım değil, aynı zamanda şu anda takımın kritik bir oyuncusu olabilir. Juventus'un, genç futbolcuyu ocak ayında kiralık göndermeye niyetli olmadığı ifade edilirken, Kenan'ın Serie A'da daha fazla forma şansı bulması bekleniyor.

Kaynak: HABER MERKEZİ