Yavuz Sultan Selim Mahallesi 5034 sokakta meydana gelen olayda D.T., bilinmeyen nedenle komşusu D.D. ile tartışmaya başladı. İki kadının tartışmasına D.T.'nin eşi V.T. de katıldı. Tartışmanın büyümesi üzerine V.T., komşusu kadına sopayla saldırdı.

BORUYU ALIP DAKİKALARCA VURDU

D.D. de plastik su borusuyla karşılık vermek istedi.  D.D.'nin elindeki su borusunu da alan V.T., bu kez de su borusuyla kadına saldırıp defalarca vurdu. Saldırı anları ise cep telefonu kamerasıyla kaydedildi. Çevredekilerin ihbarı üzerine bölgeye polis ve sağlık ekibi sevk edildi.

Tüyler ürperten gelenek: Ölülerle hayalet evlilik! Cesetleri satıp ölülerle evleniyorlar Tüyler ürperten gelenek: Ölülerle hayalet evlilik! Cesetleri satıp ölülerle evleniyorlar

SALDIRGAN GÖZALTINA ALINDI

Yaralanan D.D., sağlık ekiplerince Aksaray Eğitim ve Araştırma Hastanesine kaldırıldı, tedavisinin ardından da taburcu edildi. V.T. ve eşi D.T. ise polis tarafından gözaltına alındı. Çiften D.T., ifadesinin ardından serbest bırakıldı. Emniyetteki işlemlerinin ardından adliyeye sevk edilen V.T. ise çıkarıldığı mahkemece adli kontrol kararıyla serbest kaldı.

Kaynak: (DHA)