Galatasaray-Manchester United maçı hakkında flaş karar! Galatasaray-Manchester United maçı hakkında flaş karar!

Ercan, Kenan Yıldız’ın Ümit Milli Takım’da Tolunay Kafkas tarafından çok az süre aldığını ve Emirhan Gedikli’nin hiç oynamadığını belirtti. Ercan, “Allah’tan görevden alındılar. Onlar gitmeseydi Kenan ortaya çıkmayacaktı” dedi. Ercan, Kenan Yıldız’ın Arda Güler’dan daha büyük futbolcu olacağını ve Alman milli takımının onu çok istediğini de ifade etti.

JUVENTUS’TA YILDIZ OLACAK

Ercan, Kenan Yıldız’ın Bayern Münih’te yaşanan ırkçı olaylardan sonra Juventus’a transfer olduğunu ve orada A takımda oynadığını anlattı. Ercan, “Kenan U20’de 5 maçta 5 gol, 3 asistle oynadı. Juventus ona yeni sözleşme verdi. Orada da çok süre alacak. Ben 5 ay önce herkes Arda Güler’i konuşurken, ben Kenan Yıldız diyordum. Şimdi haklı olduğumuz ortaya çıktı. Çok fuleli bir oyuncu. Cristiano Ronaldo gibi bir oyuncu” dedi.

TÜRKİYE’YE GELMESİ ZOR

Ercan, Kenan Yıldız’ın Türkiye’ye gelmesinin artık zor olduğunu ve ancak 30 yaşından sonra gelebileceğini söyledi. Ercan, Kenan Yıldız’ın çok karakterli bir çocuk olduğunu ve A Milli Takım’da oynamak istediğini de vurguladı. Ercan, “Kenan gerçekten çok karakterli bir çocuk. ‘Ben Türküm, A milli takımda oynayacağım’ dedi. Tolunay Kafkas, ona 3-4 dakika oynatmayı layık gördü. Buna rağmen Kenan milli takımı satmadı. Başkası olsa hemen Alman milli takımına giderdi” dedi.

Kaynak: (HABER MERKEZİ)