17 yaşındaki gencin futbol tutkusuyla kanseri yenmesini sağladı 17 yaşındaki gencin futbol tutkusuyla kanseri yenmesini sağladı

CHP, İstanbul'da ilçe kongrelerini başarıyla tamamladı. 39 ilçe başkanı, dün Genel Başkan Kılıçdaroğlu ile uzun süren bir toplantı gerçekleştirdi. Toplantıda ilçe başkanları, İstanbul için arzu ettikleri il başkanı profilini detaylandırdı.

Halktv'nin haberine göre, CHP Genel Başkan Yardımcısı Zeynel Emre tarafından iptal edildiği iddia edilen Fatih Kongresi'nin de görüşüldüğünü belirtti. Katılan bir diğer ilçe başkanı ise Kemal Kılıçdaroğlu'nun “Fatih’teki 11 delegenin oy kullanması için hukukçular ile görüşeceğim” dediğini aktardı.

Toplantıya ilişkin bir ilçe başkanı, şu şekilde anlattı: “Bütün 39 ilçe başkanı konuştu. Nasıl bir il başkanı adayı istediklerini ve seçimle ile ilgili konuşuldu. Genel Başkan hepsine bir saate yakın cevap verdi. Genel Başkan, çıkarken Fatih’teki iptal edilen seçim hakkında ’11 delegenin oy kullanması için hukukçular ile görüşeceğim. Bu konuda elimden geleni yapacağım" dedi.

Kaynak: (HABER MERKEZİ)