İngiltere’nin Somerset'teki Frome şehrinde yaşayan 35 yaşındaki Tom O'Shea, Cornwall'da gezerken normal kedilerden farklı bir kedi gördü. Cep telefonuyla gördüğü canlının videosunu ve fotoğraflarını çeken O'Shea, son seyahatinde vahşi görünümlü "normal" birkaç kedi gördüğünü, ancak bunun farklı olduğunu söyledi.

Soğan neden pahalandı sorusunun yanıtı bu haberde! Soğan neden pahalandı sorusunun yanıtı bu haberde!

0-man-films-creature-that-fits-beas-KXfT

Kedinin sıradan bir evcil kedinin en az iki katı büyüklüğünde olduğunu ve Bodmin Moor Canavarına benzediğini belirten O'Shea, "Onun bir videosunu çekmeyi başardım ve o zamandan beri hayvanlar hakkında bilgisi olan birine gösterdim" dedi.

43434-kJQS

O'Shea, iddiasının olağandışı olarak görülse de mantık dışı olmadığını ifade ederek şunları söyledi:

Bu bizi oldukça heyecanlandırdı, çünkü bu, canavarla ilgili geçmiş raporlara kesinlikle uyuyordu ve gördüğümüz yaratığın, çok daha kalın ve daha uzun bir kuyruğu olan, ortalama bir evcil kedinin kabaca iki katı büyüklüğünde olduğunu doğrulayabiliyoruz. Bununla birlikte, kaldığımız süre boyunca oldukça vahşi görünümlü ama kesinlikle 'normal' kedilerin ortalıkta dolaştığını gördük. Gerçekten ayırt edici olan şey, ortalama evcil kedinizden kesinlikle çok daha uzun olması ve üzerinde gerçekten tuhaf işaretler olmasıydı. Gerçekten alışılmadıktı ve birkaç saniye doğrudan ona baktıktan sonra, gerçekten alışılmadık bir şekilde hareket etti. Normal bir kedi gibi hareket etmedi. (TV100)

screenshot-5-BoaR