İrfan Can Kahveci ile taraftarlar arasında gerginlik İrfan Can Kahveci ile taraftarlar arasında gerginlik

İspanya LaLiga takımı Real Madrid'in 12 yıldır formasını giyen deneyimli futbolcusu Luka Modric'in, sezon sonunda takımdan ayrılma kararı aldığı bildirildi. Modric'in Suudi Arabistan'a transfer olma ihtimali üzerinde duruluyor.

Sport'ta yer alan habere göre, Modric'in sezon sonunda Real Madrid'den ayrılmayı planladığı ve Suudi Arabistan'dan gelen teklifi değerlendirebileceği ifade edildi. Bu sezon Real Madrid formasıyla 15 maça çıkan Modric'e, geçtiğimiz yaz transfer döneminde Suudi Arabistan ekiplerinin teklifte bulunduğu belirtildi.

Ancak Real Madrid yöneticisi Jose Angel Sanchez, ara transfer döneminde herhangi bir ayrılık düşünmediklerini belirtti. Ocak ayında Suudi Arabistan'a transfer olma ihtimali konusunda net bir açıklama yapmayan Sanchez, "Ocak ayında bir oyuncumuzu Suudi Arabistan Ligi'ne gönderme niyetimiz ve herhangi bir görüşmemiz yok." dedi.

Sezon sonunda sözleşmesi sona erecek olan Luka Modric'in, ocak ayında istediği takımlarla görüşme hakkına sahip olduğu ifade edildi. Tottenham'dan Real Madrid'e transfer olan Modric, Real Madrid kariyerinde toplamda 23 kupa kazandı, aralarında Şampiyonlar Ligi ve LaLiga'nın da bulunduğu birçok önemli başarıya imza attı.

Kaynak: (HABER MERKEZİ)