MasterChef All Star'da heyecan yine tavan yaptı. İtalyan yemekleri konseptinde gerçekleşen dokunulmazlık oyunu sonucunda kırmızı ve mavi takım karşı karşıya geldi.

İtalya Başkonsolosu Elena Clemente'nın konuk olduğu gecede, mavi takım 7 çeşit yemeği daha iyi hazırlayarak dokunulmazlık oyununu kazandı.

Dokunulmazlık Oyunu ve Mavi Takımın Zaferi

Mavi ve kırmızı takım, haftanın üçüncü dokunulmazlık oyununda kıyasıya mücadele etti. Mavi takım, İtalyan mutfağından esinlenerek hazırladığı 7 çeşit yemekle bir kez daha dokunulmazlığı kazandı. Gecenin kazananı olan mavi takım, şeflerin ve İtalya Başkonsolosu'nun beğenisini topladı.

Eleme Adayları Belli Oldu: Hasan ve Tolga

Kırmızı takımın mağlup olduğu gecede, MasterChef eleme adayları da belirlendi. Hasan ve Tolga, kırmızı takımın temsilcileri olarak eleme potasına gitti.

Eleme potasındaki 6 isim şunlar; Dilara, Ayaz, Eren, Batuhan, Hasan ve Tolga.

Bireysel Dokunulmazlık Mücadelesi ve Kıvanç'ın Zaferi

Dünyada bir ilk! Bu robot insan gibi nefes alıyor, terliyor ve titriyor! Dünyada bir ilk! Bu robot insan gibi nefes alıyor, terliyor ve titriyor!

Gecenin ikinci etabında ise bireysel dokunulmazlık oyunu büyük bir sürprizle karşılandı. Müzayede şeklinde oynanan bu özel dokunulmazlık oyununda yarışmacılar, belirli bir sürede satın aldıkları ürünlerle yemekler hazırladılar. Kıran kırana geçen bu mücadelede, Kıvanç'ın elde ettiği zaferle birlikte eleme potasından kurtulan isim oldu.

Barbaros'un Ödülü ve Heyecanın Doruk Noktası

Mavi takımın kaptanı Barbaros, iki kez dokunulmazlığı kazanarak geceye damgasını vurdu ve ödülün sahibi oldu. Bu başarı, Barbaros'u diğer yarışmacılardan bir adım öne çıkardı ve finale giden yolda avantaj sağladı.

Kaynak: (HABER MERKEZİ)