TV8'in sevilen yarışma programı MasterChef'te bu akşam eleme heyecanı yaşandı. Somer Sivrioğlu, Danilo Zanna ve Mehmet Yalçınkaya'nın jürisinde yer aldığı MasterChef Türkiye yarışmasında bu haftanın elenen ismi bakın kim oldu?

Son dörde kalan isimler

Son dörde kalan isimler arasında Eda, Gamze, Ayaz ve Sefa yer aldı. Yarışmacılar şef tabağı olarak Mehmet Şefin tabağını yapmaya çalıştı.

Tavuk ciğerli mousse yapan yarışmacılardan birisi elenecek. Potadan ilk kurtulan isim Ayaz oldu. Ayaz , ''Üçüncü kez buraya geliyorum. Üçtür birinci çıkıyorum buradan. Buraya düşmemek için elimden geleni yapacağım.'' dedi.  

ABD hükümetinin kapanma meselesi Senato'da! ABD hükümetinin kapanma meselesi Senato'da!

Eda gecenin en iyi ikinci tabağını yaptı ve elenmekten kurtuldu. Eda, ''Son ikiye kalmayı bu gece hiç istemedim. İkisine de başarılar diliyorum. Ben gideyim arkada ağlayayım.'' ifadelerini kullandı. Son ikiye kalan isimler Sefa ve Gamze oldu. MasterChef'e veda eden yarışmacı Gamze oldu. Sefa gecenin en iyi üçüncü tabağını yaptı.

Sefa, ''Bundan sonra işler değişecek. Dönüm noktasıydı. Elimden geleni yaptım. Madem ben bu işi bir şekilde yapabiliyormuşum. Bundan sonra dört dörtlük yapmak için uğraşacağım. Artık tabaklara odaklanıyorum. Savaşmaya hazırım.'' cümlelerini belirtti.

Elenen isim Gamze oldu!

Elenen isim Gamze şu sözleri söyledi: Buraya kadar gelebildim. Hiçbir şey kaybetmedim. Burada olduğum için de çok mutluyum. Gamze için veda vakti. Buradaki görevim tamamlanmış oldu. Güzel günler geçirdim. Ben de kendi adıma bu meslekte ayaklarımı yere basmaya başladığımı düşünüyorum. Her zamankinden daha fazla başarmaya ihtiyacım var. Adapte olamadan aslında gidiyorum. Benim için erken bir veda. Daha ileriye gitmek isterdim. Ama nasibim buraya kadarmış.