MasterChef'te haftanın kaptanları belli oldu. Dilara ve Sefa arasında kıyasıya rekabet yaşandı. Jürinin değerlendirmesi sonrasında Mavi takım kaptanı Sefa oldu. Sefa ise Kırmızı Takım kaptanı olarak Dilara'nın ismini belirtti.

Mavi takım kaptanı olabilmek için ter döken yarışmacılardan birisi mavi takım kaptanlığını aldı ve kırmızı takımın kaptanı da belli olmasıyla takımlar oluşturuldu. Peki, MasterChef kaptanlık oyununu kim kazandı? 

KAPTANLIĞI SEFA KAZANDI

MasterChef All Star'da yapılan tadımlar sonrasında Danilo Şef, Azize, Sefa ve Barbaros'u seçti. Mehmet Şef, Ayaz, Hasan ve Esra ismini söylerken Somer Şef ise Batuhan, Barış ve Dilara'yı söyledi. Şefler tüm tabakları tattıktan sonra en başarılı tabağı açıklamak için yarışmacıları tezgahın önüne çağırdı.

Sırasıyla en az başarılı tabakları açıklayan şefler gecenin en başarılı tabağını belirledi.

En iyi saç tavayı yapan yarışmacı Sefa oldu ve bu haftanın Mavi takım kaptanı oldu. Sefa kendisine rakip olarak Kırmızı takım kaptanını Dilara olarak seçti.

MasterChef Türkiye yarışmasında haftanın takımlarının belli olduğu kaptanlık oyunu oynandı. Kaptanlar haftanın yeni takımlarını oluşturdu. Peki ama kırmızı takım ve mavi takım yarışmacıları kim oldu?

Kırmızı Takım; Dilara-Sergen-Tahsin-Tolga-Kıvanç-Tanya-Batuhan-Barış

Mavi Takım: Sefa-Barbaros-Hasan-Ayaz-Esra-Suna-Kerem-Azize-Alican

Yüzlerde Ferrari ve Mercedes'in satışına yasak getirildi Yüzlerde Ferrari ve Mercedes'in satışına yasak getirildi

(HABER MERKEZİ)