Sözcü TV, “Sokağın Sözü” isimli programda İsmail Saymaz’la birlikte yorumculuk yapan hukukçu Prof. Dr. Ersan Şen ile çalışmama kararı aldı. Prof. Dr. Şen ise kısa bir süre önce Ekol TV isimli yeni bir televizyon kanalı kurmuştu.

SÖZCÜ TV’DEN KOVULDU

Prof. Dr. Şen ve gazeteci İsmail Saymaz, Sözcü TV'de “Sokağın Sözü” programında Serap Belovacıklı'nın moderatörlüğünde bir araya gelerek gündemdeki gelişmeleri tartışıyorlardı.

ersen-sen-sozcu-tv

İnternethaber’de yer alan habere göre, Ekol TV adlı yeni bir televizyon kanalı kurmak için hazırlıklara başlayan hukukçu Prof. Dr. Ersan Şen ile Sözcü TV, yolları ayırdı. 

İtfaiyeye yol vermeyen sürücü tepki çekti İtfaiyeye yol vermeyen sürücü tepki çekti

YENİ KANALI İÇİN KADRO KURMAYA ÇALIŞIYOR

Prof. Dr. Şen, kısa bir süre önce harekete geçerek bir televizyon kanalı kurma çalışmalarına başlamış, kanalda bir kadronun oluşturulması için de kanalın genel yayın yönetmenliğine Faruk Demirel'i getirmişti. Bu gelişmeden hemen sonra Sözcü TV, Prof. Dr. Şen ile yolları ayırma kararı aldı.

ersen-sen-sozcu-tv2

PROGRAM, ERSAN ŞEN OLMADAN DEVAM EDECEK

Yeni bir kanal kuran Prof. Dr. Şen ile çalışmama kararı alan ve bu kararı da Prof. Dr. Şen'e tebliğ eden Sözcü TV’de “Sokağın Sözü” programı yine Serap Belovacıklı’nın moderatörlüğünde devam edecek ancak Saymaz ile birlikte güncel konular bu kez farklı konuklarla masaya yatırılacak.

Kaynak: (HABER MERKEZİ)