Sağlık uzmanları, problemli bölgeyi incelediğinde şaşırtıcı bir gerçekle karşılaştı. Uzun yıllar boyunca mide ağrısı çeken hastanın midesinden kulaklık düğmelerinden madalyonlara kadar birçok ev eşyası çıktı.

mideameliyat

Midesinden çıkanlar şaşırttı

Pencap bölgesindeki bir hastanede, adı Kuldeep Singh olan 35 yaşındaki bir hasta, uzun yıllardır devam eden karın ağrılarıyla başvurdu. Röntgen sonuçları, gencin midesinde madalyonlar, zincirler, somunlar, cıvatalar, kulaklıklar, çengelli iğneler, mıknatıslar, gömlek düğmeleri ve fermuarlar gibi yaklaşık 60 ev eşyasının bulunduğunu gösterdi.

Fatih Terim Fonu olayında bomba aşk ortaya çıktı! Meğer o yönetici... Fatih Terim Fonu olayında bomba aşk ortaya çıktı! Meğer o yönetici...

Tıp Hastanesi Müdürü Ajmer Singh Kalra, "Röntgen çekerken midenin içinde madalyonlar, zincirler, somunlar, cıvatalar, kulaklıklar ve başka birçok nesne bulduk" dedi.

mideameliyat (1)

Pika hastalığı teşhisi konulan adamın midesinden yapılan 3 saatlik cerrahi operasyonla ev eşyaları çıkarıldı. Ameliyat başarıyla tamamlandı, ancak Singh'in solunum cihazına bağlı olduğu belirtildi.

Kaynak: (HABER MERKEZİ)