23 Eylül 2021, Perşembe
Son Dakika

Müge Anlı hasreti bitiyor

Birbirinden gizemli olayların en ince detayına kadar aydınlatıldığı, Müge Anlı ile Tatlı Sert programının sıkı takipçilerinin sabırsızlık içerisinde beklediği haber geldi. Önümüzdeki Pazartesi yeni yayın dönemi başlıyor.
27.08.2021 11.21.36

Her mevzunun başarıyla altından kalkabilmek için dedektif titizliğiyle araştıran gazeteci-sunucu Müge Anlı, Tatlı Sert programının yayın tarihine yönelik duyuru gerçekleştirdi. Çözülmesi zor meseleleri bile ince eleyip sık dokuyarak üstesinden gelmeye çalışan Müge Anlı, kendisini destekleyen ve programını kaçırmadan takip edenleri sevindirecek açıklamaya imza attı. Sırlarla dolu ve enteresan olayların perde arkasını bulmaya çalışan ve programda yardım bekleyen konuklarının her birinin imdadına yetişen Müge Anlı, Tatlı Sert programının yayın tarihine ilişkin müjdeyi verdi.

Programda yaşanan gelişmeleri dikkat kesilerek izleyen kişiler yeni sezonun ne zaman başlayacağı hususunu sorgulamaya başlarken Müge Anlı, çok geçmeden hayranlarının kafasındaki soru işaretini giderdi. Müge Anlı ile Tatlı Sert'in yıllardır sunuculuğunu üstlenen ve haftanın her günü elde ettiği yüksek reyting oranlarıyla göze çarpan ünlü sunucu sosyal medya platformu üzerinden sevindirici haberi paylaştı.

Yaptığı ilk paylaşımda ''Kavuşmamıza çok az kaldı...'' diyen Müge Anlı'nın 19 Ağustos tarihinde yaptığı yeni paylaşımda ise ''Allah'ın izniyle 10 gün sonra beraberiz'' şeklinde ifadelere yer vermesi sevenlerini mutlu etti. İTTİFAKYorum Ekle