Yeni sezonda izleyici ile buluşan Muge Anlı ile Tatlı sert in ilk konusu döndü Boztepe cinayeti oldu

ATV’nin reyting rekortmeni programı Müge Anlı ile Tatlı Sert, geçtiğimiz sezon gündeme gelen Döndü Boztepe olayını yeni sezonda da takip ediyor. 78 yaşındaki Döndü Boztepe, 6 Şubat Pazartesi günü evinden ayrıldıktan sonra bir daha kendisinden haber alınamamıştı. Müge Anlı ve ekibi, kayıp kadının izini sürerken, odunlukta kötü bir koku fark eden vatandaşların ihbarı üzerine kan donduran bir bulguya ulaştı.

Müge Anlı, programında yaptığı açıklamada, odunlukta saman çuvallarının altında kemik parçaları, elbise parçaları ve bir anahtar bulunduğunu duyurdu. Kemik parçalarının sayısının da arttığını belirten Müge Anlı, bunların DNA testi için laboratuvara gönderildiğini söyledi.

Müge Anlı, odunlukta bulunan kemik parçalarının Döndü Boztepe’ye ait olup olmadığının DNA testi sonucunda belli olacağını ifade etti. Müge Anlı ve ekibi, Döndü Boztepe’nin akıbetini aydınlatmak için çalışmalarına devam ediyor.

DÖNDÜ BOZTEPE

Müge Anlı ile Tatlı Sert yeni sezonda da kayıp ve cinayet dosyalarını çözüyor

ATV’nin sevilen programı Müge Anlı ile Tatlı Sert, 15 yıldır sürdürdüğü kayıp ve cinayet dosyalarını aydınlatma çalışmalarına yeni sezonda da devam ediyor.

Türkiye’nin en çok izlenen gündüz kuşağı programı olan Müge Anlı ve ekibi,yeni sezonuyla ekranlarda sevenleriyle buluştu. Programda, kaybolan veya öldürülen kişilerin yakınları, Müge Anlı’nın deneyimli ve profesyonel ekibiyle birlikte kayıp yakınlarını bularak ve aydınlatılmayı bekleyen cinayet olaylarını çözüyor 

Programın sunucusu Müge Anlı, ATV ekranlarında 15 yıldır programı ekibiyle birlikte yapıyor. Gazeteci ve televizyoncu olan Müge Anlı, programında faili meçhul dosyaların aydınlatılmasına öncülük ediyor. Programda, kaybolan veya öldürülen kişilerin yakınları, Müge Anlı’nın deneyimli ve profesyonel ekibinden yardım alarak kayıp yakınlarını bulabilir veya cinayet olaylarını çözebilirler. Programda ayrıca, izleyicilerden gelen ihbarlar da değerlendiriliyor.

Müge Anlı ile Tatlı Sert programına katılmak isteyenler, programın telefon numarasını arayarak başvuru yapabilirler. Programa seyirci olarak katılmak için de aynı numaradan randevu almak gerekiyor. Programa katılanlar, Müge Anlı’nın sorularına cevap vererek olayları aydınlatmaya çalışıyorlar. Programda zaman zaman duygusal anlar da yaşanıyor.

Müge Anlı ile Tatlı Sert programı, Televizyon İzleme Araştırma Komitesi (TİAK) reytinglerine göre Türkiye’nin en çok izlenen gündüz kuşağı programı olarak açıklanmıştı. Program, izleyicilerin ilgisini çekmeye devam ediyor.

Yeni sezonda da Türkiye gündemini belirleyecek olan Müge Anlı ile Tatlı Sert programında, bugüne kadar 4392 kaybı bulan, 1025 aileyi kavuşturan ve 221 faili meçhul cinayetin çözümüne katkıda bulunan Müge Anlı, yeni dosyalarla karşımızda olacak. Müge Anlı ve ekibi, gerçek hayat hikayelerini ekrana taşıyarak hem izleyicileri hem de konuklarıyla birlikte adalet arayışına girecek. Müge Anlı ile Tatlı Sert programını kaçırmayın!

(HABER MERKEZİ)

Arnavutköy'de sel iş yerinin duvarını yıktı, komşu iki dükkan birleşti Arnavutköy'de sel iş yerinin duvarını yıktı, komşu iki dükkan birleşti