Dünyadaki tek vaka! Biyonik kızın akılalmaz hikâyesi: Canı acımıyor, korkmuyor, uyumuyor, yemek yemiyor! Dünyadaki tek vaka! Biyonik kızın akılalmaz hikâyesi: Canı acımıyor, korkmuyor, uyumuyor, yemek yemiyor!

Mustafa Topaloğlu, bir YouTube programında samimi açıklamalarda bulundu ve uzun yıllardır kendisine yapışan 'Uzaylı' lakabının kariyerini nasıl etkilediğini anlattı.

Sanatçı, bu lakabın kendisine zarar verdiğini ve kariyerinin önünün kesildiğini ifade etti. Konserlerinin iptal edildiğini ve yalnızlığa itildiğini belirtti.

Topaloğlu, geçmişte yaptığı güzel şarkılara rağmen 'Uzaylı' lakabıyla ilişkilendirilmesinin yanlış anlaşılmaya yol açtığını ve bunun kendisine zarar verdiğini söyledi.

Gençlerin bu lakaba olan ilgisini esprili bulduğu için ilk başta vazgeçmek istemediğini ancak gerçek sananların kendisini anlamadığını ve sürgüne gönderdiğini ifade etti.

Sanatçı, annesinin bile köyden gelerek bu durumu sorguladığını ve yaşadığı zorlukları anlattı. Ayrıca, Bülent Emrah Parlak'ın canlandırdığı ve Mahsun Kırmızıgül'ün yönettiği "Prestij Meselesi" filmine değinerek, filmde kendi yaşantısının hikayeleştirilmesine dikkat çekti. Topaloğlu, filmde verilen emeğin karşılığının beklediği gibi olmadığını ve bunun ölçülemez bir durum olduğunu ifade etti.

Kaynak: HABER MERKEZİ