23 Ekim 2020, Cuma
Son Dakika

Niğde de 5,1 deprem meydana geldi.

Niğde'nin Bor ilçesinde 5,1 büyüklüğünde deprem meydana geldi. Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığı (AFAD), Niğde'de meydana gelen 5,1 büyüklüğündeki deprem sonrası olumsuz bir ihbarın olmadığını bildirdi.
21.09.2020 00.13.15

Niğde'nin Bor ilçesinde 5,1 büyüklüğünde deprem meydana geldi.

Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığının (AFAD) internet sitesinde yer alan bilgiye göre, saat 22.08'de merkez üssü Niğde'nin Bor ilçesi olan 6,97 kilometre derinlikte meydana gelen sarsıntının büyüklüğü 5,1 olarak  kaydedildi.

Bor Kaymakamı Mehmet Yavuz: yaptığı ilkk açıklamada "(Bor'daki deprem) Bize herhangi bir şey ulaşmadı. Sorup öğrenmeye çalışıyorum" ifadelerini kullandı.

AFAD Açıkladı olumsuzluk yok

Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığı (AFAD), Niğde'de meydana gelen 5,1 büyüklüğündeki deprem sonrası olumsuz bir ihbarın olmadığını bildirdi.

AFAD'ın Twitter hesabından saat 22.08'de Niğde'nin Bor ilçesinde meydana gelen sarsıntıya ilişkin yapılan açıklamada, "Bor ilçesinde meydana gelen 5,1 büyüklüğündeki deprem sonrası an itibarıyla olumsuz bir ihbarın bulunmadığı bilgisi alınmıştır." ifadesine yer verildi.

foto:aa

 Yorum Ekle