Kurtlar Vadisi, Merhamet ve Hanımın Çiftliği gibi reyting rekorları kıran dizilerde başrol oynayan ünlü oyuncu Özgü Namal, 10 yıl aradan sonra setlere geri dönmek için hazırlanıyor.

2020 yılında eşi Ahmet Serdar Oral'ı kaybeden Namal, bu acı kaybıyla başa çıkmak için çocukları Nefes ve Elem ile daha fazla vakit geçirmeye çalışıyordu.

Evlendikten sonra Muğla'da sessiz bir hayat süren ünlü oyuncu, kariyerinin zirvesindeyken oyunculuğa ara vermişti.

Yas sürecini geride bırakmaya çalışan Özgü Namal, hem İstanbul'a hem de setlere dönüşünü planlıyor. Ünlü oyuncu, yakında Özcan Deniz ile başrolü paylaşacağı "Kızıl Goncalar" adlı diziyle ekranlara geri dönecek.

Üç yıldır yaşadığı acıyı geride bırakmaya çalışan ünlü oyuncu hakkında ilginç bir iddia daha ortaya atıldı.

Sabah gazetesinden Evren Abdullahoğlu, güzel oyuncunun yaz aylarında Bodrum'da tanıştığı turizmci Ferman Bey ile yeni bir ilişkiye başladığını öne sürdü.

ozgu1-vyys

Yeni aşk iddiaları, geçtiğimiz günlerde İstanbul'da bir alışveriş merkezi çıkışında çekilen görüntülerle desteklendi.

Masterchef'te potaya giden ikinci isim belli oldu Masterchef'te potaya giden ikinci isim belli oldu

ABD-Meksika sınırında aylık rekor: 50 bin Venezuela vatandaşı geçiş yaptı! ABD-Meksika sınırında aylık rekor: 50 bin Venezuela vatandaşı geçiş yaptı!

Ermeni terör örgütü VoMa nedir ve İran’ın Karabağ politikası ne olabilir? Makale: Ermeni terör örgütü VoMa nedir ve İran’ın Karabağ politikası ne olabilir?

Kaynak: (HABER MERKEZİ)