Transfer sezonunda  Kylian Mbappe'yi bitirmek için PSG yollarını arşınlayan Real Madrid bunda bir türlü mauffak olamadı. PSG'de kriz çıkartan gelişmeler Kylian'ın kadro dışı bırakılma sürecine kadar uzamıştı. 

İspanyol ekibi Fransız yıldızdan umudunu yitirmiş olacak ki onun yerine alternatif isimlere yöneldiği konuşuluyor.  PSG'de kalmayı seçen Kylian Mbappe'nin yerine Real Madrid'in aradığı ismi bulduğu belirtildi.

Kanye West'in karısı Bianca Censori’nin mafya ailesi Kanye West'in karısı Bianca Censori’nin mafya ailesi

Real Madrid'in B planı Juan Alvarez

Kylian Mbappe PSG ile henüz yeni bir sözleşmeye imza atmış değil. Tüm bunlara rağmen Real Madrid B planını yürürlüğe koydu ve yıldız futbolcunun alternatifini Manchester City'de buldu. O ismin Julian Alvarez olduğu ifade ediliyor.

Kesenin ağzını açacaklar

Real Madrid, Manchester City'nin 2021-22 sezonu ara transfer döneminde River Plate'den 21.4 milyon euro vererek transfer ettiği Julian Alvarez'i bitirmek için kesenin ağzını sonuna kadar açmak zorunda kalabilir.

juan alverez

Sezon istatistiği

City ile  geçen sezon 49 forma giyen Alvarez, 17 gol atıp 5 asist üretmeyi başarmıştı. Arjantinli yılız, 2023-24'te ise e 6 karşılaşmada şans buldu. Bunlarda 2 gol ve 1 asistlik katkı verebildi.

Kaynak: (HABER MERKEZİ)