Real Madrid C Takımı oyuncularının adı büyük bir skandala karıştı. 3 genç oyuncu çocuk istismarı şüphesiyle Kanarya Adaları’nda gözaltına alındı. Kulüpten yapılan açıklamada "Bir Castilla oyuncusu ve üç Real Madrid C oyuncusu, WhatsApp'ta özel bir videonun yayıldığı iddiasıyla ilgili bir şikâyet üzerine ifade verdi. Kulüp, gerçekler hakkında detaylı bilgiye sahip olduğunda, uygun önlemleri alacaktır" ifadelerine yer verildi.

Tottenham ile Arsenal'den 4 gollü düello Tottenham ile Arsenal'den 4 gollü düello

3 GENÇ OYUNCU GÖZALTINA ALINDIĞI AÇIKLANDI

İngiliz haber ajansı Reuters’ın haberine göre, İspanyol polisi çocuklarla ilgili cinsel içerikli film paylaştıkları gerekçesiyle 3 Real Madrid oyuncusunun gözaltına alındığını duyurdu.

A TAKIMDAN BİRİ OLUP OLMADIĞI BİLİNMİYOR

Aktarılan haberde genç takım oyuncularının gözaltına alındığı, A takımdan herhangi bir ismin olayda yer alıp almadığına dair bilgi olmadığı belirtiliyor.

"6 EYLÜL'DE ŞİKÂYET YAPILDI"

İspanyol basınından El Confidencial ise reşit olmayan mağdurun annesi tarafından 6 Eylül’de yapılan bir şikâyet üzerine polisin harekete geçtiği ifade ediliyor. 

REAL MADRID'DEN AÇIKLAMA

İddialar üzerine bir açıklama yapan Real Madrid, "Bir Castilla oyuncusu ve üç Real Madrid C oyuncusu, WhatsApp'ta özel bir videonun yayıldığı iddiasıyla ilgili bir şikâyet üzerine ifade verdi. Kulüp, gerçekler hakkında detaylı bilgiye sahip olduğunda, uygun önlemleri alacaktır" ifadelerini kullandı.