Fenerbahçe'den geçtiğimiz yaz Real Madrid'e transfer olan genç yetenek Arda Güler, üst üste yaşadığı sakatlıklar nedeniyle henüz Real Madrid forması giyememişti.

Bu durumun ardından Arda Güler'in kiralık olarak gönderilme ihtimali ortaya atıldı. Ancak genç futbolcudan bu iddialara yanıt geldiği belirtiliyor.

Akşam'ın haberine göre: Arda Güler, yaşadığı sakatlıkların ardından forma şansı bulamamasına rağmen, geleceği hakkında umutlu ve motive olduğunu ifade etti.

Geri dönüyor! Sarı-lacivertliler Fred'in yokluğunda sadece bir kez kazandı Geri dönüyor! Sarı-lacivertliler Fred'in yokluğunda sadece bir kez kazandı

İspanya'daki antrenmanlarda yüksek tempoya alışmaya çalıştığını belirten Arda Güler, takımında önemli isimler bulunduğunu ve yüzde 100 performans sergilemenin gerektiğini söyledi.

Ayrıca, Arda Güler'in Türkiye'ye ya da başka bir takıma bu sezon kiralık gitmeyi düşünmediği ve Real Madrid cephesinde de bu yönde bir düşünce olmadığı ifade edildi. Diğer yandan Real Madrid cephesinde de Arda Güler'i kiralama gibi bir düşüncenin olmadığı belirtildi.

Arda Güler'in 2 hafta içinde sakatlığını atlatarak tamamen hazır hale gelmesi bekleniyor.

Kaynak: (HABER MERKEZİ)