Ünlü yorumcu Rıdvan Dilmen, Fenerbahçe'nin Çaykur Rizespor'u 5-0 mağlup ettiği maçı değerlendirdi ve Fenerbahçe'nin mevcut kadrosunu tarihin en iyi kadrosu olarak nitelendirdi.

Rıdvan Dilmen ayrıca, Süper Lig'deki ilk 5 sırayı tahmin etti.

Dilmen, Fenerbahçe'nin kadrosu için "Kendi oynadığım dönem dahil. Ben bu kadar iyi bir Fenerbahçe görmedim. Tarihin en iyi kadrolarından biri diyordum ama vazgeçtim, tarihin en iyi kadrosu." yorumunu yaptı.

dilmen 1

Ayrıca, İrfan Can Kahveci'nin maçın yıldızı olduğunu ve İsmail Yüksek'in performansını övdü. Fenerbahçe'nin fiziksel olarak maksimum seviyede olduğunu vurguladı.

dilmen 2

Süper Lig'deki sezon sonu sıralaması tahminine gelince, Dilmen, ilk 3 sıranın "Üç Büyükler" tarafından alınacağını ve 4. ile 5. sıraların Adana Demirspor ve Trabzonspor tarafından alınacağını iddia etti.

Fatih Terim Fonu olayında bomba aşk ortaya çıktı! Meğer o yönetici... Fatih Terim Fonu olayında bomba aşk ortaya çıktı! Meğer o yönetici...

dilmen 4

Dilmen, "Ligin şu anki ilk 5 sırasına bakın. Lig böyle bitecek. Ligin çok başı olmasına rağmen resim net. Bu ilk haftadan belliydi" dedi.

Kaynak: (HABER MERKEZİ)