Sakarya'da sabah erken vakitte dükkanını açmaya çalışan sokak köpeklerinin saldırısına hedef oldu.. Güvenlik kamerasına yansıyan anlarda, kadının köpeklerle mücadelesi ve olaya tanık olan vatandaşın müdahalesi görülebiliyor.

köpek kadın

Dünyadaki tek vaka! Biyonik kızın akılalmaz hikâyesi: Canı acımıyor, korkmuyor, uyumuyor, yemek yemiyor! Dünyadaki tek vaka! Biyonik kızın akılalmaz hikâyesi: Canı acımıyor, korkmuyor, uyumuyor, yemek yemiyor!

Şehit Ali Gaffar Okkan Bulvarı üzerinde bulunan işyerini açmak isteyen Saliha Yiğit, köpeklerin saldırısına maruz kaldı. Kadın, çantasını kullanarak köpekleri uzaklaştırmaya çalıştı, ancak başarılı olamayarak köpeklerin saldırısına uğradı. Olaya tanık olan bir vatandaş ise hızla müdahale ederek kadını kurtardı.

Saliha Yiğit, yaşadığı korku dolu anları şu sözlerle ifade etti: "Sabah saatlerinde işe gelip dükkanı açtığım esnada köpeklerin saldırısına uğradım. Köpekler sürü gibiydi. Bunu ilk defa yaşamıyorum, birkaç defa daha çarşı merkezde yaşadım. Yine aynı şekilde dükkanın önünde yaşadım. Ama bu sabahki beni hem çok korkuttu hem de çok kötü bir andı. Buna bir önlem alınmasını istiyorum, her yer köpek dolu. Bir yakınımı köpek ısırığı sebebi ile kaybettiğim için bu konuda çok hassasım. Bu durumdan çok etkilendim ve çok üzgünüm, gereğinin yapılmasını istiyorum."

Kaynak: (İHA)