25 Eylül 2021, Cumartesi
Son Dakika

Sarıçam Belediyesi'nden büyük hizmet

Kovid-19 salgınına yönelik verilen ulusal mücadele devam ederken Sarıçam Belediyesi üretimde bulunacak vatandaşlara verdiği desteği 126 bin fide dağıtımı yaparak sürdürdü. Sarıçam Belediye Başkanı Bilal Uludağ, “Birlikte üreteceğiz birlikte kalkınacağız” dedi.
07.05.2020 11.46.50

Sarıçam Belediyesi yaşanılan zor günlerde hemşehrilerinin yanında olmaya devam ediyor. Yeni tip koronavirüs (Covid-19) salgınına karşı mücadelede vatandaşlara fide dağıtımı yapıldı. Sarıçam Belediyesi bahçesi, Adnan Kahveci Bulvarı ve Dilek Atlığ Caddesinde fide dağıtımı gerçekleştirildi. Toplamda 66 bin domates, 30 bin patlıcan ve 30 bin biber dağıtımı tamamlandı.

126 bin fide dağıtımı yapıldı

Dünya’nın ve Türkiye’nin kısa sürede gündemine oturan koronavirüs (Covid-19) salgınına yönelik verilen ulusal mücadele devam ederken Sarıçam Belediyesi üretimde bulunacak vatandaşlara verdiği desteği 126 bin fide dağıtımı yaparak sürdürdü.

Biz birlikte güçlüyüz

Sarıçam Belediye Başkanı Bilal Uludağ, “Belediye olarak vatandaşlarımıza her zaman olduğu gibi bu zor günlerde de destek verdiklerini belirterek özellikle Korona sürecinde hemşehrilerimizin kaynak ve Tarım ürünlerinin piyasada bulunamaması gibi sıkıntı yaşamaması için her zaman olduğu gibi yanlarında duruyoruz. Yöremize özgü geleneksel ürünleri toprakla buluşturmak için gayret ediyoruz. Bugün burada 126.000 fide dağıtımını tamamlamış olacağız ve böylece tam mevsiminde vatandaşlarımızın ihtiyacı giderilmiş olacak. “Tarlada izi olmayanın harmanda yüzü olmaz demiştik” birlikte üreteceğiz birlikte kalkınacağız ve bu zor günlerin üstesinden hep birlikte geleceğiz. Dağıttığımız fidelerin bol ve bereketli bir hasat getirmesini diliyorum”” diye konuştu. İTTİFAKYorum Ekle