26 Eylül 2021, Pazar
Son Dakika

Sarıçam’da ortak kullanım alanları güzelleşiyor

Adana’nın Sarıçam ilçesinde merkez mahallelerde bulunan park, okul, dinlenme alanları ve cami gibi yerlere Sarıçam Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekiplerince bank ve kamelyalar yerleştirildi. Eskiyen, yıpranan bordür taşları ve fitness aletleri yenilendi.
11.03.2021 10.09.15

Sarıçam Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü’nden yapılan açıklamada daha önce kullanımda olan, eskiyen yıpranan bankların, Sarıçam Belediyesi’nin kendi tesislerinde ürettiği bank ve kamelyalarla yenilendiği belirtildi. Açıklamada ekiplerin ilçe merkezindeki mahallelerdeki parklarda bulunan kamelya ve bankların yenileme ve boyama işlemlerinin tamamlandığı aktarıldı.

Açıklamada zamanla yıpranan deforme olan bank, kamelya fitness aletleri Sarıçam Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü şantiyesinde bakım ve onarımları yapıldıktan sonra ilk günkü gibi yenilenerek montajları yapılıp tekrardan vatandaşların hizmetine sunulduğu belirtildi.

“Kendi şantiyemizde üretiyor ilçenin dört bir yanına dağıtıyoruz”

Sarıçam Belediye Başkanı Bilal Uludağ konuyla ilgili yaptığı açıklamada Sarıçam’da parklar, camiler okullar gibi ortak kullanım alanlarında şuana kadar 1000 yeni bank, 500 civarında tamiratı yapılan bank ve 60 adet kamelyanın vatandaşın hizmetine sunulduğu kaydetti.

Sarıçam Belediyesi sınırları içerisinde bulunan merkez mahallelerdeki çalışmaları tamamladıklarını kaydeden Başkan Uludağ; “Üretken belediyecilik anlayışıyla kendi şantiyelerimizde ürettiğimiz, yine bakım ve montajları kendi ekiplerimiz tarafından yapılan bankları, kamelyaları ihtiyaç duyulan parklarımız, camilerimiz ve okullar gibi ortak kullanım alanlarımızda halkımızın hizmetine sunduk. Şu an için merkez mahallelerdeki çalışmalarını tamamlayan ekiplerimiz kırsal mahallelerde bulunan ortak kullanım alanlarındaki çalışmalarına son sürat devam ediyorlar.” diye konuştu.

İTTİFAKYorum Ekle