Popçu Serdar Ortaç ile klip çekiminde tanışıp aşık olan sonrasında 5 yıllık evliliğini 2019'da sonlandıran İrlandalı Chloe Loughnan, neden ayrıldığını ilk kez açıkladı.

YouTube kanalı Konuşa Konuşa'ya konuşan Loughnan, 2018'de yaşadığı trafik kazasıyla birlikte ölümlerden döndüğünü, bu dönemde Serdar Ortaç'ın kendisine söylediği sözlere kırılıp boşanmak için karar aldığını belirtti.

Demet Akbağ, jüri başkanlığını bıraktı Demet Akbağ, jüri başkanlığını bıraktı

İrlandalı güzel model Loughnan şöyle konuştu; ''Boşanalı 4 sene oldu. Olaylar kapanır konuşulmaz diye çok bekledim. Bir türlü bitmek bilmedi. Birlikteyden güzel sözler söyleyen Serdar, sonrasında sert sözler kullanmaya başladı. İrlandalılar'da boşanma yoktur. Ben de ayrılığı asla düşünmedim. Ailem de bunu kabullenmezdi zaten. Çok zorlu süreçler yaşadım. Terabi gördüm. Onun kumar alışkanlığından vazgeçirmek için çok mücadele verdim. Bu endişeyle çocuk doğurmadım. Asla kendimi güvende hissetmedim.'' 

Tüm bu yaşadıklarından sonra Serdar Ortaç ile boşanmaya mecbur kaldığını söyleyen Loughnan, açıklamalarını şu sözlerle sonlandırdı; ''Kimseye haciz göndermedim. Eski eşyalarımı bile ondan alamadım. Ona dönmediğim diye hepsini dağıtmıştı. Miami'de yaşadığım kaza sonrası vücudum kırıklar içindeydi. Belim de kırıktı. Bana eskisi kadar güzel olmadığımı başıma gelenler için sana iyi oldu dedi. Çok çirkinleştiğimi söyledi.''(HABER MERKEZİ)