Eller Semaya, Dualar Göklere: Hayırlı Cumalar!

Cuma gününün bereketini hissetmek için, dualarınızı eksik etmeyin. Allah'ın selamı, rahmeti ve bereketi üzerinize olsun. Hayırlı cumalar!

cuma1

Mevlana'nın güzel sözleriyle: "Dua edecek güzel bir gönlün yoksa, güzel yürekli insanlardan dua iste." Hayırlı Cumalar!

Cumanın Huzuru ve Rahmeti Üzerinize Olsun!
Rablerine saygıyla yönelenlerin, bol bol Cennet'e sevk edildiği bu mübarek cuma gününde, huzur ve rahmet sizinle olsun. Hayırlı Cumalar!

cumaa

Cuma Duaları: Yürekleri Fetheden İnciler

Cumanın güzelliği, duaların kabulü ile tamamlansın. Allah'a olan yakarışlarınız, en güzel şekilde karşılık bulsun. Hayırlı cumalar!

İslam'ın Nuruyla Aydınlanan Cuma Günü

Cuma günü, İslam aleminin kalplerini birleştiren, duaların semaya yükseldiği özel bir gündür. Allah'a şükranlarımızı sunarak geçirelim. Hayırlı Cumalar!

cumaaaaaaa

Merhametlilerin En Merhametlisi: Cuma

Cuma günü, Allah'ın merhametini en yoğun hissettiğimiz zamanlardan biridir. Dualarımızın karşılık bulması ve günahlarımızın affedilmesi dileğiyle. Hayırlı Cumalar!

cuma

Baş ağrısı için hastaneye gitti... Doktorlar beyninden çıkan şeye inanamadı! Tam iki tane... Baş ağrısı için hastaneye gitti... Doktorlar beyninden çıkan şeye inanamadı! Tam iki tane...

Cennetin Kapıları Açılsın: Hayırlı Cumalar!

Rabbimiz! Cuma günü namaz için çağrı yapıldığında, hemen O'nun zikrine koşan ve alışverişi bırakan kullarından eyle bizi. Hayırlı cumalar!

Dua Aşktır, Dua Huzurdur: Hayırlı Cumalar!

Dua, bir aşk, bir huzur, bir umuttur. Bu cuma günü dualarınız, sevgi ve huzur dolu olsun. Hayırlı Cumalar!

cumaaaa

Ahiret Mutluluğuna Erenler: Hayırlı Cumalar!

Ahiret mutluluğuna erenlerin buluştuğu bu mübarek gün vesilesiyle, dualarımızın kabul olduğu bir cuma geçirmeniz dileğiyle. Hayırlı Cumalar!

Kaynak: HABER MERKEZİ