Vizyona giren filmler:

"Meksika Açmazı": Podcastten Sinemaya Uyarlanıyor

Mesut Süre, Fazlı Polat ve Anlatanadam'ın mizah dolu podcasti "Meksika Açmazı", şimdi sinemaseverlerle buluşuyor. Alper Mestçi'nin yönettiği film, Kapadokya'ya yapılan bir seyahatte yaşanan komik ve ilişkileri sarsıcı olayları ele alıyor.

"Açlık Oyunları: Kuşların ve Yılanların Şarkısı": Gençlik Hikayesi

Francis Lawrence'ın yönettiği film, Panem'in karanlık lideri Coriolanus Snow'un gençlik yıllarına odaklanıyor. Aksiyon dolu yapım, Snow'un geçmişini ve 10. Açlık Oyunları'nı seyirciyle buluşturuyor.

"Birkaç Mısraymış Meğer": Duygusal Bir Platonik Aşk Hikayesi

Hüsamettin Elçi'nin kaleme aldığı ve yönettiği film, iki genç arasında dokunaklı bir platonik aşk öyküsünü beyaz perdeye taşıyor. Seyit Taha Elçi ve Şermin Güven'in performansları, geçmiş aşkların duygusal derinliğini yansıtıyor.

Erkekleri Koruma Derneği Başkanı nafaka ödeyemediği için cezaevine giren adamın dosyasını kapattı Erkekleri Koruma Derneği Başkanı nafaka ödeyemediği için cezaevine giren adamın dosyasını kapattı

"Alya": Bilim Kurgu ve Aksiyonun Buluşması

Jandae Percem'in yönettiği "Alya", özel güçlere sahip bir kadın kahramanın serüvenini anlatıyor. Edis'in yanı sıra Hande Ataizi, Alper Atak ve daha birçok oyuncunun yer aldığı film, hafızası silinen bir ajanın kimliğini bulma mücadelesini perdeye taşıyor.

"Cin Gelini": Korku ve Gerilim Dolu Bir Yolculuk

Köyde araştırma yapan bir grup insanın beklenmedik olaylarla karşılaştığı "Cin Gelini", korku türünde haftanın dikkat çeken yapımlarından biri olmaya aday.

Kaynak: (HABER MERKEZİ)