13 Temmuz 2020, Pazartesi
Son Dakika

Sokağa çıkma yasağı Türkiye'yi sokağa döktü

Yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgını ile mücadele kapsamında, saat 24.00 itibarıyla başlayacak sokağa çıkma yasağı öncesi başta İstanbul olmak üzere bir çok ilde alışveriş yapmak isteyenler uzun kuyruklar oluşturdu.
11.04.2020 02.11.31

İSTANBUL

İstanbul'da, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgını ile mücadele kapsamında, saat 24.00 itibarıyla başlayacak sokağa çıkma yasağı öncesi alışveriş yapmak isteyenler uzun kuyruklar oluşturdu.

İçişleri Bakanlığınca il sınırları içinde iki günlük sokağa çıkma yasağı getirilmesinin ardından İstanbul'da yoğunluk yaşanıyor.

Vatandaşlar, market, büfe, fırın, benzin istasyonu gibi alışveriş yapılabilecek yerlerin önünde sosyal mesafe kuralına uyarak uzun kuyruklar oluşturdu.

Polisler, alışveriş yapmak için bekleyen vatandaşları zaman zaman sosyal mesafeye uymaları konusunda uyarıyor.

Bu arada, ihtiyaçlarını karşılamak için sokağa çıkan vatandaşlar, trafik yoğunluğunun artmasına da sebep oldu.

ANKARA

Ankara'da,da yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgını ile mücadele kapsamında, saat 24.00 itibarıyla başlayacak sokağa çıkma yasağı öncesi alışveriş yapmak isteyenler uzun kuyruklar oluşturdu.

ANTALYA-MUĞLA

 Antalya ve Muğla'da yoğunluk yaşandı. Muğla'nın Menteşe ilçesindeki bazı fırınlarda ekmek kalmayınca yeni çıkacak ekmeklerden alabilmek için vatandaşlar kuyruk oluşturdu.

 

ADANA

 

Adana'da alış veriş yapmak isteyenler kent merkezinde yoğunluk  oluşturdu.

İTİFAK-AA

 Yorum Ekle
Gezen tilki
11.04.2020 13.37.22

Aşağı tükürsen sakal yukarı tükürsen bıyık