Süper dolunayın enerjileri herkes üzerinde farklı. Bazıları bu enerjileri hafif ve olumlu olarak algılarken, diğerleri için daha zorlayıcı ve yoğun olabilir. Bunun sebebi, herkesin farklı yaşam deneyimleri ve duygusal gereksinimleri olmasıdır.  

Süper dolunay zamanında duygularınızın daha kuvvetli ve net olduğunu hissederseniz, bu enerjilerle baş etmek ve onları daha iyi kavramak için kendinize zaman tanımanız gerektiğini unutmayın. Meditasyon, yoga veya günlük yazma gibi gevşeme yöntemleri, bu süreçte duygularınızla başa çıkmanıza yardımcı olabilir. 

İşte, Süper Ay’ın burçlara etkisi; 

♈Koç Burcu: 

Bu süreçte kendinizi daha atılgan ve maceraperest hissedebilirsiniz. Yeni bir işe veya aşka atılmak için uygun bir zaman olabilir. 

♉Boğa Burcu: 

Bu süreçte kendinizi daha güvenli ve sakin hissedebilirsiniz. Var olan ilişkilerinize veya mesleğinize yoğunlaşmak için uygun bir zaman olabilir. 

♊İkizler Burcu: 

Bu süreçte kendinizi daha konuşkan ve yaratıcı hissedebilirsiniz. Yeni düşünceler ve projeler geliştirmek için uygun bir zaman olabilir. 

♋Yengeç Burcu: 

Bu süreçte kendinizi daha duyarlı ve şefkatli hissedebilirsiniz. Sevdiğiniz insanlara karşı daha ilgili ve destekleyici davranmak isteyebilirsiniz. 

♌Aslan Burcu: 

Bu süreçte kendinizi daha hırslı ve liderlik yeteneği olan hissedebilirsiniz. Yeni amaçlara ulaşmak için uygun bir zaman olabilir. 

♍Başak Burcu: 

Olaylı Ajax-Feyenoord derbisinde maç tatil edildi Olaylı Ajax-Feyenoord derbisinde maç tatil edildi

Bu süreçte kendinizi daha titiz ve düzenli hissedebilirsiniz. Bitirmeniz gereken işleriniz varsa veya yeni bir düzen kurmak istiyorsanız uygun bir zaman olabilir. 

♎Terazi Burcu: 

Bu süreçte kendinizi daha adil ve uzlaştırıcı hissedebilirsiniz. İlişkilerinizde harmoniyi sağlamak için uygun bir zaman olabilir. 

♏Akrep Burcu: 

Bu süreçte kendinizi daha güçlü ve arzulu hissedebilirsiniz. Hedeflerinize ulaşmak için kararlılık ve azim göstermek isteyebilirsiniz. 

♐Yay Burcu: 

Bu süreçte kendinizi daha maceracı ve özgürlükçü hissedebilirsiniz. Yeni deneyimler edinmek için uygun bir zaman olabilir. 

♑Oğlak Burcu: 

Bu süreçte kendinizi daha disiplinli ve ciddi hissedebilirsiniz. Hedeflerinize ulaşmak için çok çalışma ve öz kontrol gerekebilir. 

♒Kova Burcu: 

Bu süreçte kendinizi daha yenilikçi ve vizyoner hissedebilirsiniz. Dünyayı değiştirmek için eyleme geçmek isteyebilirsiniz. 

♓Balık Burcu: 

Bu süreçte kendinizi daha hayalci ve sezgisel hissedebilirsiniz. İç sesinize güvenmek ve yaratıcılığınızı ortaya koymak için uygun bir zaman olabilir. 

(HABER MERKEZİ)