‘Bayan Sus’ Nasıl Ortaya Çıktı?

Pizza devi hintlilere satılıyor! Türkiye'de de 678 şubesi var Pizza devi hintlilere satılıyor! Türkiye'de de 678 şubesi var

Dilek Tunca, 1976 yılında İstanbul Reklam Ajansı tarafından Yurtoğlu ilaç firması için hazırlanan bir ‘sus pankartı’ için seçildi. O dönem turizmci ve manken olan Tunca, ajansta birçok poz verdi ve arasından en bilinen ‘sus’ işareti yapan pozu seçildi. Tunca, elbiseyi Haseki Hastanesi’nin başhemşiresinden ödünç aldığını da anlattı.

sus2

Dr. Mehmet Öz'den ilginç tavsiye: Yatarken çarşafınızın altına bir kalıp sabun koyduğunuzda olanlara inanamayacaksınız! Foto Galeri: Dr. Mehmet Öz'den ilginç tavsiye: Yatarken çarşafınızın altına bir kalıp sabun koyduğunuzda olanlara inanamayacaksınız!

Tunca, o fotoğrafın kendisi için ayrı bir önemi olduğunu da söyledi. Tunca, “Atatürk’ten sonra duvardan inmeyen fotoğraf benimkiydi. Herkes geldi gitti, ben duvarda ‘bayan sus’ olarak kaldım.” dedi.

Dilek Tunca’nın Şimdiki Hali

sus1

Ne yediğiniz sizi ele veriyor! En sevdiğiniz atıştırmalık kişiliğiniz hakkında neler söylüyor? Foto Galeri: Ne yediğiniz sizi ele veriyor! En sevdiğiniz atıştırmalık kişiliğiniz hakkında neler söylüyor?

Sosyal medyada tekrar gündeme gelen Dilek Tunca’nın şimdiki hali, hayranlarını büyüledi. 77 yaşına giren Tunca, güzelliğini ve enerjisini koruduğunu gösterdi. Tunca’nın yeni fotoğrafları, sosyal medyada beğeni yağmuruna tutuldu. İşte 'Bayan sus’un şimdiki halleri…

sus3

Kaynak: HABER MERKEZİ