Galatasaray'ın yaz transfer döneminde kadrosuna kattığı Tanguy Ndombele, performansı ve kilolarıyla eleştirilerin odağı olmuştu. Ancak milli ara sürecinde gösterdiği istekli performansıyla dikkat çeken Fransız oyuncu, Teknik Direktör Okan Buruk'un da takdirini kazandı.

Milliyet Gazetesi'nin haberine göre; Ndombele'nin antrenmanlardaki istekli görüntüsü ve performansındaki artış, Galatasaray teknik heyetini olumlu bir şekilde etkiledi. Sarı-kırmızılı takımın orta saha sorununa çözüm olması beklenen Ndombele'nin, milli ara sonrasında formunu bulduğu ifade ediliyor.

26 yaşındaki oyuncu için verilen milli ara, Ndombele'nin Galatasaray'a uyum sürecinde önemli bir dönem oldu. Florya'daki antrenmanlarda gösterdiği çalışkanlık ve istek, teknik heyetin beklentilerini artırdı.

Galatasaray'dan Icardi'ye duygulu paylaşım! Galatasaray'dan Icardi'ye duygulu paylaşım!

Ndombele ile özel görüşme

Okan Buruk'un, Ndombele ile özel bir görüşme yaparak futbolcusunu motive ettiği belirtiliyor. Buruk'un, "Oynaman için en doğru zamanı bekledik. Özel bir oyuncusun ve senden büyük beklentilerimiz var. Artık kendini gösterme zamanın geldi" dediği ifade ediliyor.

Taraftar umudunu kesmedi

Galatasaray taraftarları, Ndombele'nin beklenen performansı sergilemesi için umutlu bir bekleyiş içinde. Özellikle orta alandaki hazır durumuyla işlerin düzeleceğine inanılıyor.

Bu gelişmeler doğrultusunda, önümüzdeki maçlarda Ndombele'nin daha fazla sahne alması bekleniyor.

Kaynak: (HABER MERKEZİ)