AK Parti'de temayül yoklaması sonuçları belli oldu! İstanbul, Ankara ve İzmir'de sürpriz isimler AK Parti'de temayül yoklaması sonuçları belli oldu! İstanbul, Ankara ve İzmir'de sürpriz isimler

TBMM Başkanı Numan Kurtulmuş, Ankara'daki terör saldırısı nedeniyle İçişleri Bakanı Ali Yerlikaya'yı ziyaret ederek geçmiş olsun dileklerini iletti.

AW042986_04

Ziyaret sırasında, İçişleri Bakanlığı Emniyet Genel Müdürlüğü giriş kapısı önündeki saldırı girişimine dair bilgi alan Kurtulmuş, yaralanan polisler Alim Reis Demirel ve Erkan Karataş için acil şifalar dileyerek geçmiş olsun dileklerini iletti.

AW042986_03

Saldırı girişiminin polislerin dikkati ve kahramanca mücadelesiyle önlendiğini vurgulayan Kurtulmuş, terör saldırısını şiddetle kınadı. Türkiye'nin terörle mücadele konusundaki kararlılığını vurgulayan Kurtulmuş, terörle, teröristle ve destekçileriyle mücadelenin her koşulda kararlılıkla süreceğini belirtti.

AW042986_02

Ziyarette, Cumhurbaşkanlığı İdari İşler Başkanı Metin Kıratlı, Ankara Valisi Vasip Şahin, İçişleri Bakan Yardımcıları Bülent Turan, Mehmet Aktaş, Mehmet Sağlam, TBMM Genel Sekreteri Talip Uzun, Jandarma Genel Komutanı Orgeneral Arif Çetin, Emniyet Genel Müdürü Erol Ayyıldız ve Sahil Güvenlik Komutanı Tümamiral Ahmet Kendir de hazır bulundu.

Kaynak: (İHA)