23 Haziran 2021, Çarşamba
Son Dakika

Tekirdağ'da lavanta tarlaları misafirlerini ağırlamaya başladı

Tekirdağ'da fotoğrafseverlerin ilgi odağı olan rengarenk lavanta tarlaları, Kovid-19 tedbirleri altında misafirlerini ağırlamaya başladı.
21.06.2020 19.10.44

Tekirdağ'da fotoğraf tutkunları, lavanta tarlalarındaki güzellikleri karelerine yansıtırken, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) tedbirlerine de uyarak maske takıyor. 

Bazı vatandaşlar da mor tarlalarda fotoğraf çektirmek için bölgeye geliyor. 

Bölgeyi ziyaret eden Reyhan Özen Tekirdağ'daki bu güzelliklerin arasında fotoğraf çektirmenin çok güzel olduğunu söyledi.

Salgın sürecinde pek dışarıya çıkmadıklarını belirten Özen, "Normalleşme sürecinde tedbirlerimizi alarak dışarı çıkıyoruz. Burada böyle bir tarla vardı, arkadaşlarla fotoğraf çektirmeye geldik. Burası harika, herkesin gelip görmesi gereken bir yer." dedi.

Arkadaşlarının fotoğraflarını çeken Erdi Keskin de başka şehirlerden gelenlerin de lavanta tarlalarını ziyaret ettiklerini ifade etti.

Lavanta tarlalarının adeta doğal bir stüdyo olduğunu vurgulayan Keskin, "Sürekli arkadaşlarla fotoğraf çekmeye gidiyoruz. Burasını da yeni keşfettik ve harika bir yer. Bu güzellikleri ölümsüzleştirmek bizi çok sevindirdi." diye konuştu.

İTTİFAK-AAYorum Ekle
Nur
15.07.2020 10.48.11

Lütfen tam olarak yer belirtir misiniz tekirdağın neresinde

Nimet Ertem
22.06.2020 00.06.02

Neresi