Olaylı Ajax-Feyenoord derbisinde maç tatil edildi Olaylı Ajax-Feyenoord derbisinde maç tatil edildi

ABD Başkanlığı görevi sona erdikten sonra bile gündemden düşmeyen Donald Trump, hakkında açılan 4 davadan 91 farklı suçlamayla mücadel ediyor. Bunların arasında seçim sürecine müdahele de bulunuyor. Öyle ki mahkemenin suçlu bulması halinde 641 yıl hapis cezası alması bekleniyor.

Hepsini tutuklama sözü verdi!

Beyaz Saray'da görev yaptığı süreçte de pek çok skandal söz ve davranışa imza atan Eski ABD Başkanı Donald Trump, 2024'te yeniden seçilmesi durumunda siyasi rakiplerini kodese tıkayacağına söz verdi.

Sağ görüşe yakın olan Glenn Beck'le söyleşi yapan Trump, hakkındaki suçlamalarla alakalı değerlendirmelerde bulundu. Beck'in söyleşi sırasında 2016 kampanya sürecinde Donald Trump'ın sürekli söylediği fakat başkanlık koltuğuna oturduğnda hayata geçirmediği 'Hillary Clinton'ı kilitleme' söylemine değindi.

Trump'tan intikam mesajı

Trump, Beck'in "Clinton'ın kilitlemediğinize pişman mısınız? Ve eğer tekrar Başkan olursanız insanları kitleyecek misiniz?" sorusuna intikam alacağına dair net ifadeler kullanarak şunları söyledi; "Başka çaresi yok, onlar da aynısını bize yapıyor" dedi. 

Eski Başkan Trump taraftarıyla biraraya geldiği mitinglerde özellikle aralarında Başkan Joe Biden da bulunan isimler için "tutukla" sloganları attırıyor.  (HABER MERKEZİ)