Show TV'nin yeni dizilierinden olan Maviye Sürgün, izleyicilerin büyük beğenisini toplamayı başardı. 

Caner Cindoruk, Damla Sönmez ve Serkan Altunorak’ın başrollerini paylaştığı Maviye Sürgün dizisi konusu ve oyuncu kadrosuyla dikkat çekiyor. Peki dizinin 13. bölümü ne zaman yayınlanacak? Dizi ne zaman final yapacak? işte cevaplar..

MAVİYE SÜRGÜN’ÜN YENİ BÖLÜMÜ NE ZAMAN YAYINLANACAK?

Show TV’nin sevilen dizileri arasına giren Maviye Sürgün’ün 13. bölümü, 6 Eylül Çarşamba saat 21.30’da yayınlanacak.

MAVİYE SÜRGÜN NE ZAMAN FİNAL YAPACAK?

Show TV'nin sevilen dizisi Maviye Sürgün 13. bölümü ile final yapacağını duyurdu. Dizinin sevenlerini üzen bu haberle birlikte 6 Eylül'de ekranlara veda ediyor.

MAVİYE SÜRGÜN DİZİSİNİN KONUSU NEDİR?

Uğradığı soruşturma sonrasında geçici süre açığa alınan başarılı SAT komandosu Ali (Caner Cindoruk), eşi Ayda’nın talihsiz ve ölümcül hastalık haberi ile çocuklarını ve eşini de yanına alarak; Çamlıkıyı'da butik otel işleten kayınpederi Salih’in (Hakan Salınmış) yanına taşınır. Taşınmadan kısa bir süre sonra Ayda'nın vefatı ile tüm aile derin bir yasa boğulur. 

Henüz acıları çok tazeyken bir gece denize açılan Ali, ufukta sürüklenen bir botu fark eder ve fırtınaya aldırmadan içindeki kadını kurtarır. Kurtardığı gizemli kadının adı Defne’dir (Damla Sönmez). Ali, yaşadığı kaza ile geçici hafıza kaybına uğrayan ve başına gelenleri hatırlamayan Defne'yi 'Tanrı Misafiri' olarak otele getirir. Parça parça hafızası yerine gelen Defne gerçek anlamda bir dolandırıcıdır. 

Geçmişinde bıraktığını sandığı Ozan (Serkan Altunorak) ile hiç beklenmedik bir şekilde bu kasabada burun buruna gelen Defne'nin kendi için bir çıkış yolu aramaktan başka bir seçeneği yoktur. Bir zamanlar sadece karaya vuran dalgaların seslerinin yükseldiği Çamlıkıyı'da; Ali, Defne ve Ozan üçgeninde; çevredeki herkesi de içine alarak sürükleyecek, geri dönüşü olmayan hareketli günlerin ve tutkulu aşkların yaşanması, sırların ve aile ilişkilerinin ortalığa dökülmesi artık kaçınılmazdır.

MAVİYE SÜRGÜN DİZİSİNİN OYUNCU KADROSU

Maviye sürgün dizisinin oyuncu kadrosunda; Caner Cindoruk, Damla Sönmez, Serkan Altunorak, Bülent Şakrak, Ayça Erturan, Ruhi Sarı, Gökşen Ateş ve Hakan Salınmış gibi ünlü isimler yer almaktadır.

(HABER MERKEZİ)