Hyundai IONIQ 6 500 km menzili aşmaya hazırlanıyor Hyundai IONIQ 6 500 km menzili aşmaya hazırlanıyor

Yeni Tiguan görücüye çıkıyor. Volkswagen yeni ürünüyle ilgili açık bilgi paylaşmaktan geri kalmıyor. Fakat tüm bilgileri vermiş değil. Resmi olarak ilan edilmeyen render görüntüsü ile crossover'ın neye benzeyeceğine dair bir ön izlenip oluşmuş durumda.

motor1.com'un haberine göre: Yeni nesil Tiguan, yerine geçeceği modelden pürüzsüz bir tasarım sergiliyor ve ön tamponda geniş bir alt ızgara geliyor. Bu detay daha önce görünmüştü. Yeni render görüntüleri, popüler SUV'nin kalan kamufle kısımlarını kaldırarak ön farların arasında geniş bir ışık barını açığa çıkarıyor; bu detayın son üretim versiyonunda  bulunması muhtemel.

VW'nin arka tarafı tasvir eden render görüntüsü, SUV'ye kalın, tam genişlikte bir arka ışık elemanı veriyor ve bu özellik tamamen açık bir örnekte, bir fotoğraf çekiminde tespit edilmişti. Kamuflajın eksikliği, kare arka tampon tasarımını ortaya çıkarıyor.

Tiguan'ın iç mekanına dair render görüntüleri bulunmuyor ve aslında bu da gerekli değil. Şirket bu ay başlarında crossover'ın yenilenen dış tasarımını önceden gösterdiğinde aynı zamanda iç mekanında  görüntülerini paylaştı. SUV, eğlence fonksiyonları için ön konsolda büyük, yatay yönlü bir ekran sunuyor ve bu ekran 12.9 ve 15.0 inç olarak farklı versiyonlarda mevcut olarak sunuluyor. Daha küçük bir 10.25 inç ekran, direksiyon simidi arkasında bulunacak ve sürücü ekranı olarak işlev görecek. (HABER MERKEZİ)