Yeni Şafak yazarı İsmail Kılıçarslan, bugünkü 'Bunu konuşmak lazım' başlıklı yazısında Cumhurbaşkanlığı seçiminde Kemal Kılıçdaroğlu'nu destekleyenleri hedef aldı. 

Sanatçı Hayko Cepkin seçimlerden öncesi 'Son olmaması için hepiniz sandıkta ne yapacağınızı çok iyi biliyorsunuz' demişti.  Hayko Cepkin'in bu sözlerine hedef alan Kılıçarslan, 'Oy toplamak için 'son konserim olabilir' diyen yavşağın bu yaz 20 tane konseri var. O yavşağa bakıp 'kim, niye kandırıyor lan bizi?' bile demiyorlar yahu' dedi.

ismail-1

'Kemal Kılıçdaroğlu’na oy veren ve bizatihi Kılıçdaroğlu tarafından 'bu seçimi kesin olarak kazanıyoruz' cümlesine inandırılarak dolandırılan insanları rehabilite etmek gibi bir derdimiz ya da sorumluluğumuz yok'

Kılıçarslan, bugünkü yazısında şunları kaydetti:

'Durmadan anlatıyorum. Kemal Kılıçdaroğlu’na oy veren ve bizatihi Kılıçdaroğlu tarafından 'bu seçimi kesin olarak kazanıyoruz' cümlesine inandırılarak dolandırılan insanları rehabilite etmek gibi bir derdimiz ya da sorumluluğumuz yok. Sadece, kendilerini son derece mesnetsiz şekilde 'üstün' olarak tanımlayan bu insanların şerrinden emin olmak zorundayız.

Kızılcık Şerbeti 32. bölüm 2. fragmanı yayınlandı Kızılcık Şerbeti 32. bölüm 2. fragmanı yayınlandı

Bakın açık söylüyorum. Artık bizim, bu güruhu rehabilite edebilmek için yapabileceğimiz hiçbir şey olmadığına inanıyorum. O yüzden durmadan safları sıklaştırarak, mücadeleyi bir an olsun bırakmadan uğraşıp didinmekten başka hiçbir çıkar yolumuz yok.

Gevşemek de yok, politikacılar eliyle 'güdülen' bu kütlenin ne denli tehlikeli olabileceğini bir an olsun akıldan çıkarmak da yok.

Bunu daha çok konuşacağız önümüzdeki dönemde.'  Yazının tamamını okumak için tıklayın
(HABER MERKEZİ)