"Sihirli Annem" dizisinde Betüş ve Suzan karakterlerini canlandıran İnci Türkay ve Zuhal Topal, yıllar sonra Londra'da buluştu. Topal, paylaşımında "Zaman geçse de aramızdaki 22 yıllık dostluk hiç eksilmedi" ifadelerine yer verdi.

2003 yılında başlayan ve hâlâ izleyici kitlesini etkisi altında tutan "Sihirli Annem" dizisi, unutulmaz yapımlar arasında yer alıyor. Dizi, 'sihirli diziler' furyasını başlatmış ve Betüş ile Suzan gibi karakterlerle seyirciye keyifli anlar yaşatmıştı. İnci Türkay ve Zuhal Topal'ın bu karakterlerle olan yakınlığı, setteki arkadaşlıklarını gerçek hayatta da sürdürmelerine neden oldu. Ancak Türkay'ın ailesiyle birlikte Londra'ya taşınması, ikilinin buluşmalarını zorlaştırdı.

İnci Türkay'ın Londra'da olması sebebiyle görüşemeyen ikiliden Zuhal Topal, arkadaşının yanına gitmeye karar verdi. Topal, çektiği fotoğrafları paylaşırken, "Araya mesafeler girmiş olsa da, 22 yıllık dostluğumuz hiç eksilmedi. İnci'mi çok özlemişiz, umarım zaman geriye akar" notunu düştü.

Türkay ise kendi hikayesinde, "İyi ki geldiniz, bu fotoğraflar 20 yıllık dostluğu içeriyor" ifadesiyle buluşmayı ölümsüzleştirdi.

Canlıların ürettiği tek mücevher! İstiridyeler nasıl inci yapar? Kir ve pislikten oluşan mucize! Canlıların ürettiği tek mücevher! İstiridyeler nasıl inci yapar? Kir ve pislikten oluşan mucize!

ekran-goruntusu-2023-11-16-135827-aqgb

Kaynak: HABER MERKEZİ