Başkan Ali Koç da dahil tüm Fenerbahçe yönetim kurulu üyeleri, 1-0'lık Galatasaray zaferi sonrası RAMS Park'a geldi. Tüm takım ve yönetim kurulu üyeleri, Rams Park zeminine gelip galibiyeti kutladı.

Kutlamalar sırasında gerginlik çıktı ve sahaya güvenlik güçleri girdi. Fenerbahçeli yöneticiler ve oyuncuların zeminde kutlama yaptığı sırada stadın tüm ışıklarının kapatıldığı gözlemlendi.

Ali Koç'un gergin halleri

Fenerbahçe kafilesinin sahada kutlama yaptığı sırada Başkan Ali Koç'un gergin tavırları dikkat çekti. Koç'un sarı-lacivertli ekibin yöneticilerinden Selahattin Baki'nin yakasına yapışarak 'Sus bee' diye bağırdığı anlar görüntülere yansıdı. Baki'nin de 'Beni mi buldun başkan kalabalığın içinde' şeklinde sitem ettiği görüldü.

Rams Park'ta olay

Daha sonra bazı Galatasaraylı idareciler sahaya girdi ve iki taraf arasında büyük gerginlik yaşandı. Emniyet güçleri olaya müdahale etti ve yaşanan gerilimin ardından Fenerbahçe Başkanı Ali Koç, yöneticiler ve futbolcular içeriye girdi.

A Milli Futbol Takımı’nda Gürcistan maçı hazırlıklarına devam edildi A Milli Futbol Takımı’nda Gürcistan maçı hazırlıklarına devam edildi

Ali Koç ile Eray Yazgan arasında gerilim

Saha içinde Fenerbahçe Başkanı Ali Koç ile Galatasaray Genel Sekreteri Eray Yazgan arasında gerginlik yaşandığı görüldü.

Ali Koç 'İşimiz bitti gidebiliriz'

Fenerbahçe Başkanı Ali Koç, kutlama sonrası yöneticiler ve takımla soyunma odası koridoruna yöneldi. Ali Koç'un koridorda "Haydi işimiz bitti, gidebiliriz" dediği duyuldu.

Çıkışta gerginlik

Öte yandan Fenerbahçe kafilesinin RAMS Park'tan ayrıldığı sırada karma alanda bir gerginlik daha yaşandı. Fenerbahçe kafilesinin peşlerinden gitmek isteyen Galatasaray personellerine çevik kuvvet engel oldu.

Galatasaray Sportif A.Ş. Başkanvekili Erden Timur'un olayları yatıştırmaya çalıştığı gözlemlendi.

Kaynak: HABER MERKEZİ