Fenerbahçe tarihindeki en kritik genel kurullardan biri yaklaşıyor. Camia, 2 Nisan'da yapılacak Olağanüstü Genel Kurul'a kitlenmiş bir şekilde beklerken, eski başkan Aziz Yıldırım'ın bu genel kurula katılıp katılmayacağı merak konusu olmuştu. Ancak Yıldırım'ın son kararını verdiği iddia edildi.

Fenerbahçe camiası, kulübün ligden çekilmesi dahil birçok konunun masaya yatırılacağı 2 Nisan'daki Olağanüstü Genel Kurul'u merakla bekliyor. Bu genel kurulda olup olmayacağı merak edilen eski başkan Aziz Yıldırım'ın son kararını verdiği öne sürüldü.

Aziz Yıldırım son kararını verdi

Fanatik'in haberine göre; Aziz Yıldırım'ın Fenerbahçe'nin 2 Nisan'da yapılacak Olağanüstü Genel Kurul'una katılmayacağı belirtiliyor. Ancak Yıldırım'ın kongre öncesinde yazılı bir açıklamayla kendi fikrini beyan edebileceği iddia ediliyor.

Fenerbahçe Mersin'i yenip EuroLeague'de finale çıktı Fenerbahçe Mersin'i yenip EuroLeague'de finale çıktı

Şekip Mosturoğlu'nu destekleyecek

Aziz Yıldırım'ın, Fenerbahçe'deki önümüzdeki ayın son haftasında düzenlenecek Yüksek Divan Kurulu başkanlığı seçiminde, yıllarca birlikte çalıştığı Şekip Mosturoğlu'nu aday göstereceği ve destekleyeceği belirtiliyor. Ayrıca, mevcut başkan Uğur Dündar'ın da yeniden aday olması bekleniyor.

Kaynak: HABER MERKEZİ