Konuya Yunanlı uzman da dahil oldu: Büyük İstanbul depremi yakında Konuya Yunanlı uzman da dahil oldu: Büyük İstanbul depremi yakında

Kocaeli’nin Derince ilçesinde yaşanan olayda, M.M.G. (31) isimli şahıs, dün eşine ve oğluna şiddet uyguladı. Eşinin oğluna tokat attığını iddia eden M.M.G., karısıyla tartıştıktan sonra onları darp etti. Komşuların ihbarı üzerine polis tarafından gözaltına alınan M.M.G., hastanedeki işlemlerinin ardından serbest bırakıldı. Eşi ve oğlu ise evi terk etti.

BABASINI REHİN ALIP DÖVDÜ

M.M.G.'nin İstanbul’da yaşayan babası F.G. ve kardeşi, olayı duyunca bugün Derince’deki eve geldiler. Çay içerken babası F.G., Kur’an-ı Kerim’den ayet okumaya başladı. Bunun üzerine ‘Ben Allah’ım sende mehdisin’ diyerek babasına saldıran M.M.G., onu odaya kilitleyip dövmeye başladı. Durumun bildirilmesi üzerine olay yerine özel harekat polisi, sağlık ve itfaiye ekipleri sevk edildi. Özel harekat ekiplerinin düzenlediği operasyonla M.M.G., etkisiz hale getirilerek gözaltına alındı. Ağır yaralanan F.G. ise hastaneye kaldırıldı.

M.M.G.'nin psikolojik sorunları olduğu ve dövüş sporlarıyla ilgilendiği öğrenildi. Olayla ilgili soruşturma başlatıldı.

Kaynak: İHA