Olay, Kemal Güneş Caddesi’nde önceki gün meydana geldi. Ekrem Can Y. isimli genç, arkadaşıyla birlikte cadde üzerinde yürüyordu. Bu sırada arkalarından gelen baba-oğul, gençlere saldırmaya başladı. Baba-oğulun yumruk yağdırdığı gençler, şaşkına döndü. Ekrem Can Y.'nin yüzü kanlar içinde kalırken, arkadaşı da saldırganların elinden kurtulmaya çalıştı.

Adalet Bakanı: İstanbul’da canice öldürülen Eros isimli kedinin kamu davası yeniden görülecek Adalet Bakanı: İstanbul’da canice öldürülen Eros isimli kedinin kamu davası yeniden görülecek

AYAKKABI DÜKKANI KURTARICI OLDU

Saldırıya uğrayan gençlerden Ekrem Can Y., cadde üzerindeki bir ayakkabı dükkanına kaçarak sığındı. Dükkan sahibi ve çalışanlar, genci korumak için kapıyı kapattı. Saldırgan baba-oğul ise olay yerinden hızla uzaklaştı. Vatandaşların ihbarı üzerine olay yerine polis ve sağlık ekipleri sevk edildi. Yüzüne aldığı yumruklar sonucu kaşı yarılan Ekrem Can Y., ambulansla Karabük Eğitim ve Araştırma Hastanesine kaldırıldı. Polis, saldırgan baba-oğlunun yakalanması için çalışma başlattı.

Kaynak: İHA