Efes'in play-in'de karşılaşacağı takım belli oldu Efes'in play-in'de karşılaşacağı takım belli oldu

Bayer Leverkusen'nden Xabi Alonso'nun geleceği hakkında açıklama geldi. Leverkusen CEO'su Fernando Carro, İspanyol teknik direktörün gelecek sezon takımda olmaması için herhangi bir nedenin bulunmadığını belirtti.

Ntvspor'un haberine göre; Bayer Leverkusen'in Bundesliga'da en yakın rakibi Bayern Münih'in önünde 10 puan farkla lider durumda olduğu belirtiliyor. Yenilgisiz bir sezon geçiren Bayer Leverkusen'de başarılı bir performans sergileyen Xabi Alonso'nun takımdaki geleceği merak konusu oldu.

Xabi Alonso'nun olası adresleri arasında daha önce formasını giydiği Liverpool'un bulunduğu belirtiliyor. Liverpool'da Jürgen Klopp'un sezon sonunda takıma veda edeceği biliniyor. Bir diğer olası adres olarak ise sezon sonunda Thomas Tuchel'e veda edecek olan Bayern Münih'in adı geçiyor.

Şüphe duyulacak bir durum yok!

Söylentilerin arasında Bayer Leverkusen cephesinden bir kez daha İspanyol teknik direktör için açıklama geldi. 

Bayer Leverkusen CEO'su Fernando Carro, teknik direktörlerinin takımda kalmaya devam edeceğini belirtti. Carro açıklamasında; "Xabi Alonso'nun 2026'ya kadar sözleşmesi bulunuyor. Bu durumda ayrılması için şu an için şüphe duyulacak bir durum söz konusu değil. Tabii ki futbolda her zaman beklenmedik gelişmeler olabilir. İyi ilişkilerimiz var. Bundan dolayı kalacağı konusunda kendime güveniyorum" dedi. 

Xabi Alonso'nun öğrencileri bu sezon çıktığı 38 resmi maçta da mağlubiyet yüzü görmedi. 

Kaynak: HABER MERKEZİ