Beşiktaş İkinci Başkanı Hüseyin Yücel, gelecek sezonun kadro yapılanması için transfer çalışmalarını sürdürdüklerini belirterek, teknik direktörlük için Jose Mourinho ile görüştüklerini açıkladı.

Yücel, Atletico Madrid ile sezon sonunda sözleşmesi bitecek olan Mario Hermoso ve Benfica'da forma giyen Angel Di Maria'nın transferleriyle ilgili de konuştu.

Hüseyin Yücel'in Orta Çizgi YouTube kanalına yaptığı açıklamalar şöyle:

Hermoso gündemde

Hermoso listemizde var ama hem kupa öncesi hem de hocayı belirlemeden Hermoso'yu ya da x bir ismi transfer etme gibi bir durum gündemimizde yok."

Beşiktaş'tan Di Maria için resmi ağızdan ilk açıklama: "Görüşmeler devam ediyor" - 4. Foto

Beşiktaş'la görüşen Ciro Immobile İstanbul'a geldi Beşiktaş'la görüşen Ciro Immobile İstanbul'a geldi

Mourinho ile Beşiktaş'ın uyacağını düşünüyorum

Bütçeden ziyade fikir ve vizyon olarak Beşiktaş ile Mourinho'nun çok uyacağını düşünüyorum. Biz bir kez değil, 4-5 görüşme yaptık. Beşiktaş'ın bütçesinin ne olduğunu, mevcut kadrosunun ne olduğunu gayet iyi biliyor. Bilmese devam etmezdi görüşmelere. Başarı gelir, gelmez, onu kimse garanti edemez."

Di Maria-6

Di Maria ile görüşme

Di Maria ile görüşmeler devam ediyor. İki hafta sonra tüm tekliflere açık olduğunu ve görüşmeyi kabul ettiğini iletti. Orada kaldık, ondan sonra devam edeceğiz. Öncelikle kupa sonra hoca ve ondan sonra da transferler.

Kaynak: HABER MERKEZİ