Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Beşyol Meydanı'nda partisince düzenlenen mitingde yaptığı konuşmada, dün Hakkari'den dönerken geçirdiği trafik kazasında vefat eden AK Parti Van İl Yönetim Kurulu Üyesi Bilal Eryiğit'e Allah'tan rahmet, ailesi ve AK Parti Van teşkilatına başsağlığı ve sabır diledi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan şu açıklamalarda bulundu:

CHP lideri Özgür Özel Cumhur İttifakı'nda sorunlar olabileceğini iddia etti CHP lideri Özgür Özel Cumhur İttifakı'nda sorunlar olabileceğini iddia etti

"Al poşu, ver kalpak pazarlığına girdiler. Şu ilçe senin, bu belediye meclis üyesi benim hesabı yaptılar. Kazanmak için değil kaybettirmek için çalış mantığını devreye soktular. Kurdukları bu çapraşık oyunla milletin aklıyla alay ettiler. İşin içine deste deste paraların da girmesiyle bu oyun iyice kirlendi. Bağırarak, çağırarak, yalan üstüne yalan söyleyerek, arsızca etrafa saldırarak, kibirle milleti aşağılayarak, kimse kendini bu kirden arındıramaz. Milletimiz bu sinsi ve kirli oyunların hesabını 31 Mart'ta sandıkta soracak. Utanma bilmeyen suratlara milli irade tokadını vuracaktır."

Kaynak: AA