Miss Ecuador yarışmasında 2022 senesinde Los Rios eyaletini temsil ederek Landy Parraga, gittiği bir mekanda güpegündüz uğradığı silahlı saldırı sonrası yaşamını yitirdi.

Olay yerinde hayatını kaybetti

Güzellik kraliçesi Parraga'nın Ekvador'un suç oranı en yüksek eyaletlerinden birisi Los Rios vurulduğu olay yerinde yaşamını yitirdiği belirtildi. Polisin olayla ilgili soruşturmasının başladığı ve saldırganların yakalanması için çalışmaların sürdüğün açıklandı.

Gazze'deki Sağlık Bakanlığı, atık sularda çocuk felci virüsü tespit edildiğini duyurdu Gazze'deki Sağlık Bakanlığı, atık sularda çocuk felci virüsü tespit edildiğini duyurdu

Metastaz davasında adı geçmişti!

 Ekvador Savcılığı'nın tüm Ekvador'u sarsan suikasti çözmek için harakete geçtiği bildirilirken, Parraga'nın ülkede çok sayıda tutuklamaya yol açan bir organize suç yapısına yönelik soruşturma olan ve devam eden "Metastaz" davasındaki bir konuşmada adının geçtiği ortaya çıktı.

Öte yandan hayatını kaybeden uyuşturucu kaçakçısı Leandro Norero ile güzellik kraliçesinin kara para aklama suçlamasında bağlantılı olduğu yönünde iddialar da var.

Kaynak: HABER MERKEZİ