2023-2024 sezonunun ara transfer döneminde Getafe'de Bournemouth'a kiralık olarak gönderilen Enes Ünal, İngiliz ekibinde kaldı. Bournemouth, milli futbolcunun satın alma opsiyonunun kullanıldığını açıkladı.

Enes Ünal'dan açıklama

Enes Ünal ise imzanın ardından yaptığı açıklamada, "Yeni sezonda Bournemouth'a döneceğim için çok mutluyum. . "Premier Lig'de kondisyonumu geri kazanırken kendimi test etmekten keyif aldım ve şimdi önümüzdeki yıllar için gerçekten heyecanlıyım. Buradaki proje, Ocak ayında parçası olmayı çok istediğim bir projeydi ve bence harika bir projemiz var." dedi.

Fenerbahçe'nin transfer görüşmelerinde bulunduğu Saint-Maximin İstanbul'da Fenerbahçe'nin transfer görüşmelerinde bulunduğu Saint-Maximin İstanbul'da

Blake 'Enes'ten çok etkilendik'

Bournemouth İcra Kurulu Başkanı Neill Blake, "Geçtiğimiz birkaç ayda bizimle birlikte olduğu süre boyunca Enes'ten çok etkilendik. Buradaki oyuncu kadrosuna harika bir katkı sağladığını kanıtladı ve uzun vadeli bir sözleşmeyle aramıza katıldığını doğrulamaktan mutluluk duyuyoruz. Enes'e yaz için en iyisini diliyoruz ve onu Temmuz ayında tekrar ağırlamayı sabırsızlıkla bekliyoruz." ifadelerini kullandı.

Enez Ünal Imza

Kaynak: HABER MERKEZİ