Erdoğan Çorum mitinginde "Bir dönem bizim yanımızda, yöremizde durup da beklentileri karşılanmayınca hemen başka yerlere dümen kıran cambazlara karşı dostlarımızı uyaracağız" dedi.

Çorum'da halka hitap etti

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Çorum’da düzenlenen mitingde konuşuyor

Bir dönem bizim yanımızda, yöremizde durup da beklentileri karşılanmayınca hemen başka yerlere dümen kıran cambazlara karşı dostlarımızı uyaracağız

Cumhuriyet mitingleri adı altında yapılan darbe çağrılarını çok iyi biliyoruz

Son on yılda yaşadıklarımızı başka ülke yaşasa yerle yeksan olurdu.

Milletçe hem şeytan taşladık hem de tavafımızı yaptık.

Şimdi bu ara çıkardılar bir şey emeklinin maaşlarını artıralım . İşte söylüyorum yüzde elliye varan artışlar yaptık. Bayram ikramiyelerinin yüzde elli artırılması, banka promosyonlarının yükseltilmesi gibi çözüm yollarını devreye aldık.

Enflasyonda hızlı düşüş olacak. Enflasyonun düşmesi demek pastanın büyümesi demek, pastanın büyümesi ile imkanlarımız genişleyecek, 85 milyon istifade edecek. Kelebek ömürlü geçici rahatlamadan ziyade, milletimizin tüm fertlerinin refahını kalıcı olarak artırmayı amaçlıyoruz.

Hükümet olarak ne yaptığımızı çok iyi biliyoruz, ekonomi ekibimize güvenin.

Bu ülkenin ana muhalefet partisi mi, yoksa gayri-meşru işler yapan bir 'kartel' mi oldukları belli değil. Bunların becerebildikleri tek iş, kara paradan kule inşa etmek. Nereden gelip gittiğini açıklayamadıkları dolar, avro balyalarıyla 6-7 kişi kule yapıyorlar.

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Ermeniler için 1915 mesajı: Saygıyla anıyor, taziyelerimi iletiyorum Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Ermeniler için 1915 mesajı: Saygıyla anıyor, taziyelerimi iletiyorum

Moskova’daki kanlı saldırının gizli kahramanı bakın kim çıktı? Moskova’daki kanlı saldırının gizli kahramanı bakın kim çıktı?

Kaynak: AA